Kim jesteśmy?

Nasza firma została założona w 2001 roku. Przez wiele lat rozwijaliśmy działalność w zakresie budownictwa, następnie uczestniczyliśmy w projektach związanych z obróbką metali, a obecnie tworzymy kolejną markę, która dostarcza profesjonalne usługi malowania proszkowego! Nasza firma ma za sobą duże, jak i małe realizacje. Dlatego podejmujemy się każdej, nawet najtrudniejszej pracy. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, wiedza, którą zdobyli oraz ciągłe doskonalenie się w poszczególnych etapach pracy zaowocowały możliwością świadczenia usług na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zapewnienie malowanym przez nas elementom właściwości, dzięki którym ich doskonały wygląd utrzyma się przez lata! 

Doświadczony personel

Wysoka jakość usług

Profesjonalny sprzęt

Terminowość realizacji

Wizja firmy

Bycie preferowanym dostawcą (partnerem biznesowym) który oferuje najlepszą relację szeroko rozumianej wartości za pieniądz (m.in. jakość komunikacji, pewność dostaw oraz jakość samego produktu w relacji do ceny). Wzmacniamy swoim podejściem i działaniami łańcuchy dostaw naszych Klientów.

Nasze laboratorium

Posiadamy własne, nowoczesne laboratorium. Dzięki temu możemy dobrać proces technologiczny niezależnie od materiału, jaki otrzymamy do obróbki. Przeszkolona kadra po wykonaniu stosownych badań dobiera właściwe parametry wszystkich etapów malowania. 

0
maksymalna długość malowanej powierzchni [mm]
0
maksymalna szerokość malowanej powierzchni [mm]
0
maksymalna wysokość malowanej powierzchni [mm]
Buy now